Nie bądź okrutny poszukiwacz sex ogłoszeń Nie

Informacje

Dodany: 2017-10-31
Kategoria: Anonse kobiet

art

Pewien przyjaciel rodziny zaoferował, iż odbierze mnie z obozu. Nie uprzedzili mnie o tym, więc byłem zaskoczony, kiedy po mnie przyjechał pan dżentelmen z seks linii z listem, w którym Tata zawiadamiał mnie, iż pan dżentelmen z seks linii odstawi mnie bezpiecznie do domu. Mój Tata i pan dżentelmen z seks linii blisko się przyjaźnili, spędzali wiele nocy na grze w pokera, a każdej jesieni wyjeżdżali razem na parę tygodni na Północ, do Minnesoty, polować na jelenie. Nie przepadałem za panem dżentelmen z seks liniiem. Może dlatego, iż Ta ta zawsze stawiał mi go za wzór. Pan dżentelmen z seks linii był świetnym zawodnikiem w uniwersyteckiej drużynie futbolowej. Przy okazji każdej wizyty u nich Tata prosił, żeby mi opowiadał dziewczyna z erotycznego ogloszenia, czyU. a

o wszystkich nagrodach i objaśniał fotografie, którymi poobwieszane były wszystkie ściany. Zdjęcia były stare i wyblakłe, wyglądały, jakby je robiono ze sto lat temu, z tymi archaicznymi hełmami na głowach zawodników, i tak dalej. Futbol zresztą zawsze mnie nudził. Pan dżentelmen z seks linii był wysoki, tęgi w barach, miał ciężkie i grube nogi. Musiał być potężnie umięśniony, kiedy był młody. Żonę miał spokojną i cichą, niewiele umiałbym o niej powiedzieć miał też dwie córeczki młodsze ode mnie, krzykliwe i złośliwe, których nie znosiłem.

No to zrobimy sobie długą wyciecżkę razem powiedział pan dżentelmen z seks linii jowialnie, kiedy się po mnie zjawił. Będziemy mieli dużo czasu, żeby pogadać o futbolu. Nie masz nic przeciwko temu? Czy zamierzasz zapisać się do drużyny tej jesieni? v i

Nie bądź okrutny. poszukiwacz sex ogłoszeń. Nie staraj się być okrutny.

To ty jesteś okrutna. Czy ja się mieszam w twoje osobiste sprawy?

poszukiwacz ogloszenia towarzyskie sex ogłoszeń, czyś ty miał kiedy kobietę?

Nie, nie miałem i co więcej, nigdy nie chciałem mieć, jeśli ci o to chodzi. Wstałem i pomyślałem, ile też czasu zajmie mi rano zna lezienie jakiegoś mieszkania. Podniosła na mnie oczy.

poszukiwacz sex ogłoszeń, ja nie mogę znieść tego, iż każdego wieczoru wracasz do domu wyglądając na zupełnie zużytego. Czy musisz się tak przemęczać, będąc tak zdolny i inteligentny? Czy to warto? wtfE.:.

To nie chodzi o to czy warto, czy nie warto. Ja po pro stu gram w pewną życiową grę. Spojrzała na swe dłonie ułożone na stole. A może to nie jest gra dla ciebie i dlatego tak cię wy niszcza? Czy nie przyszło ci to do głowy? Głos uwiązł mi w gardle. Mario, jeśli się rozglądasz za popierdułką, znajdź sobie kogoś innego, dobrze? Ja tu jestem tylko sublokatorem.

Komentarze: 12


noavatar.png
Kathleen 2017-10-31

lubie wówczas

noavatar.png
Tanner 2017-10-31

Frapująco skreślone

noavatar.png
Kurt 2017-11-01

złoty wpisik

noavatar.png
Pablo 2017-11-02

pobudzające

noavatar.png
Roscoe 2017-11-02

dzięki za pociągającą przypowieść

noavatar.png
Darline 2017-11-06

Zafascynowało zgina dotkliwie

noavatar.png
Rory 2017-11-06

udatny wpisik

noavatar.png
Antonina 2017-11-24

Morowy wpisik

noavatar.png
Lawanna 2017-11-24

Intrygująco napisane

noavatar.png
Lourdes 2017-11-24

olśniewający wpisik

noavatar.png
Archie 2017-11-25

Zainteresowało zgniata konwulsyjnie

noavatar.png
Glen 2017-11-25

genialnie się przeglądało