Fortuna – wiodąca marka w zakładach bukmacherskich.

Oferta przygotowana przez firmę Fortuna skierowana jest do osób zainteresowanych obstawianiem zakładów sportowych. Początkowo firma znana obecnie jako Fortuna zakłady bukmacherskie (https://bonumart.pl/fortuna-zaklady-bukmacherskie) funkcjonowała na rynku pod marką Profesjonał. Bukmacher pojawił się na rynku w roku 1996 i od początku prowadził działalność legalną odprowadzając podatek od gier i mają zezwolenie na działalność ze strony Ministerstwa Finansów. W roku 2012 firma uzyskała licencje na prowadzenie zakładów wzajemnych przez internet.

Nowoczesna strona, strefa typera

Do dyspozycji klientów zainteresowanych obstawianiem firma przygotowała wygodną witrynę, na której dodatkowo do dyspozycji jest strefa typera, na której grający mogą wymieniać się swoimi spostrzeżeniami na temat spotkań, wymieniać się kuponami, które sami stworzyli. Poza stroną internetową klienci mają również możliwość korzystania z aplikacji mobilnej przygotowanej przez Fortunę.

Bardzo bogata oferta zakładów

Zakłady wzajemne przygotowane przez Fortunę to bardzo bogata oferta, w ramach której każdy klient ma okazję wybrać to co jego będzie najbardziej interesowało. Oprócz standardowo bogatej oferty na zakłady z piłki nożnej, tenisa, czy hokeja pojawiają się także inne propozycje z dyscyplin, które nie cieszą się aż tak dużą popularnością. Grający mogą obstawiać zakłady sportowe z Kolarstwa, MMA, Darta, Skoków Narciarskich czy Lekkoatletyki. W ostatnim czasie firma mocno rozwinęła również swoje propozycje w zakresie zakładów z e-sportu.