Gdzie pobrać program AdwCleaner

Program AdwCleaner to idealne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników, którzy chcą oczyścić swój komputer szybko i sprawnie ze złośliwego oprogramowania oraz zbędnych pasków narzędzi przeglądarki. Opisywane oprogramowanie jest proste w obsłudze oraz intuicyjne, w dodatku w sieci można znaleźć instrukcję obsługi, dlatego też jest ono dobrym pomysłem także w przypadku osób początkujących. Co więcej, AdwCleaner jest bardzo lekki oraz nie zużywa zbyt wiele pamięci, co więcej nie instaluje na komputerze dodatkowych aplikacji. Program można bezpłatnie pobrać oraz zainstalować oraz używać bez ograniczeń.


Przywracanie strony startowej 

Dzięki AdwCleaner (https://programy.net.pl/program,adwcleaner.html) można także odinstalować różnego rodzaju wtyczki pobierane zwykle przez przypadek, przez które zmieniona zostaje strona startowa przeglądarki. AdwCleaner pozwala na przywrócenie domyślnej lub też ustawionej przez użytkownika strony startowej. Aplikacja zmieniająca stronę startową zostaje usunięta. 

Doskonałe oprogramowanie skanujące komputer

AdwCleaner jest przydatnym narzędziem także na codzień, nawet wówczas, gdy nasz komputer nie sprawia większych problemów. Może być używany także do zwykłego przeskanowania komputera w celu wyszukania i usunięcia potencjalnych problemów oraz niechcianych programów. 

Poręczny i praktyczny

Opisywany program posiada bardzo przyjazny dla użytkownika i czytelny interfejs, z którym bardzo łatwo jest się zaznajomić, w szczególności z pomocą instrukcji. Co więcej, oprogramowanie posiada dodatkowe funkcje znajdujące się w zakładkach, które mogą okazać się bardzo przydatne.