W jakim banku najlepiej założyć konto osobiste ?

3 powody, dla których możesz potrzebować iPhone’a do obsługi bankowej
Możesz zarobić 100 $, otwierając zagraniczne konto bankowe z dowolnego miejsca na świecie. W Money Crashers co miesiąc przeglądaj setki ofert, aby znaleźć najlepsze oferty rejestracji. Złóż wniosek online o zagraniczne konto TD Bank, a otrzymasz 300 $ premii gotówkowej, gdy otrzymasz bezpośrednie wpłaty powyżej 2000 $ w ciągu 60 dni.

Pro: Najlepsza najniższa stopa procentowa. Banki offshore oferują najlepsze niskie stopy procentowe dostępne w branży. Bank pobiera zerową RRSO od przelewów salda i zakupów przez pierwsze sześć miesięcy po otwarciu konta. Możesz także korzystać z nieograniczonej liczby transakcji. Możesz być pewien, że będziesz w stanie zmaksymalizować wartość swojego konta i być przygotowanym do wynegocjowania najlepszych dla siebie warunków bankowych.

Pro: brak wymogu równowagi. Karty salda to świetny sposób na rozpoczęcie gromadzenia oszczędności na emeryturę. Ale jeśli masz znaczną kwotę niewykorzystanego zadłużenia na karcie kredytowej, będziesz musiał spłacić to saldo, zanim będziesz mógł skorzystać z nowej linii kredytowej. Większość banków wymaga co najmniej minimalnego salda karty kredytowej przed zaoferowaniem linii kredytowej, ale brak wymagań dotyczących salda oznacza, że ​​nie będziesz musiał godzić się na minimum. Możesz całkowicie spłacić swój dług w ciągu miesiąca lub dwóch i otworzyć nowe zagraniczne konto bankowe bez żadnych obaw.

Pro: bez ryzyka. Niektóre tradycyjne banki nie oferują rachunków oszczędnościowych o wysokiej rentowności, ponieważ inwestowanie w nie jest uważane za ryzykowne. Wielu konsumentów wolałoby raczej trzymać pieniądze na jednym z wielu rachunków oszczędnościowych o wysokiej dochodowości. Banki offshore są bardzo stabilne, co jest ulgą dla osób przyzwyczajonych do nieprzewidywalnych rynków finansowych. Jeśli obawiasz się inwestowania swoich pieniędzy na niestabilnych rynkach, powinieneś wiedzieć, że większość banków offshore jest bardzo stabilna.

Wada: Opłaty za konto oszczędnościowe o wysokim zysku. Większość banków offshore pobiera dość wysokie stawki za swoje rachunki oszczędnościowe o wysokim dochodzie. Możesz płacić tysiące dolarów opłat bankowych każdego roku za dostęp do swojego konta. Możesz zminimalizować te opłaty, znajdując bank, który pobiera mniejsze opłaty roczne i nie nakłada dużych opłat za usługi na posiadaczy rachunków.

Jeśli jesteś gotowy wziąć swoją finansową przyszłość w swoje ręce, być może będziesz musiał rozważyć skorzystanie z banku internetowego. Konto bankowe offshore może ci się przydać, jeśli twoje cele obejmują znaczną kwotę dodatkowego dochodu. Jeśli jednak Twoim głównym zmartwieniem jest oszczędność pieniędzy i wyeliminowanie opłat za konto czekowe, prawdopodobnie będziesz chciał otworzyć konto rozliczeniowe aplikacji mobilnej w swoim rodzinnym mieście.

Chwilówki: https://miszong.pl Więcej na temat kont bankowych: https://keszker.pl/ranking-kont-osobistych/