Wyjątkowy prezent – kalendarz adwentowy

Chcemy zaproponować Państwu rzecz naprawdę wyjątkową – kalendarz adwentowy w bardzo oryginalnej i nietypowej odsłonie, który świetnie nadaje się na upominek. Dzięki niemu przedświąteczny czas oczekiwania, może stać się jeszcze bardziej magiczny i przyjemny dla obdarowanej osoby.

Kawa i herbata

adwentowym kalendarzu z kawą i herbatą w każdym z okienek znajduje się aromatyczna porcja do przyrządzenia naparu. W ofercie dostępne są kalendarze tylko z kawą, tylko z herbatą lub z jednym i drugim. Wśród smaków i rodzajów herbat jakie proponujemy, znajdą Państwo między innymi herbatę zieloną o smaku śliwek w cynamonie lub jagód – o „pysznej” nazwie Jagodowe marzenie, o smaku muffinkowym – Migdałowa muffinka, czy też piernikowym –  Przysmak Św. Mikołaja. Dostępne są także herbaty czarne, białe oraz pu-ehr czy rooibos, oraz yerba mate – choćby Mate bella morena czy Kaktusowa

Aromat małej czarnej

Z kolei jeśli chodzi o kawy, to kalendarze zaopatrujemy w najwyższej jakości mieszanki naszego sklepu cupandyou.pl. Porcje z okienka na każdy dzień adwentu świetnie nadają się do przygotowania jednej pysznej kawy. Spośród wielu smaków wybraliśmy dla Państwa między innymi takie jak: Creme brulee, Pistacjowy, Pinacolada, Toffee, Irish crème, Cynamonowy, Migdałowy, Świąteczne ciastko, Orient expres. 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępne są kalendarze adwentowe z kawąherbatą lub w łączonej wersji – z kawą i herbatą. Na pewno umilą komuś czas, warto więc wybrać je na prezent.